Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc Net

PC NET / Pc Teknolojisinin Yer Altı Dünyası..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

FENERBAHÇE ACIBADEM

YazarMesaj
cartel
Moderatör
Moderatör
cartel

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

FENERBAHÇE ACIBADEM Empty
MesajKonu: FENERBAHÇE ACIBADEM   FENERBAHÇE ACIBADEM EmptySalı Haz. 23, 2009 6:37 pm

Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Toplantı Odası'nda Hollanda Milli Takımı'nın oyuncusu Alice Blom ile yapılan imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ile Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı. 1980 doğumlu voleybolcu, Carnaghi Villa Cortese ekibinden Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımı'na geldi.

İmza töreninde Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, "Son transferimizi de bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Alice Blom, 4 numara mevkiinde oynayan çok yetenekli bir voleybolcu. Çok iyi bir transfer yaptığımıza inanıyorum. Yeni transferimizle birlikte kadromuz daha da güçlendi" diye konuştu.

FENERBAHÇE ACIBADEM
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dirickx Fenerbahçe Acıbadem'de
» FENERBAHÇE ÜLKER
» Fenerbahçe Nickleri
» Fenerbahçe Acıbademden Bir Transfer Daha