Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc Net

PC NET / Pc Teknolojisinin Yer Altı Dünyası..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Umut şarkıLarı...

2 posters
YazarMesaj
green.day
Süper Moderatör

Süper Moderatör
green.day

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

Umut şarkıLarı... Empty
MesajKonu: Umut şarkıLarı...   Umut şarkıLarı... EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 1:44 pm

Mevsimler Geçerken---->Mevsimler geçerken temmuz gelir giderken,çok istediğim yanımda sen yoktun.Yıllar binler olmuş,adaletin kaybolmuş,o yeşil gözlerinde ben yoktum...
Artık---->Dönsede dünya artık çevremde durmuyorum o süslü bedende yine o şişe yine elimde tü...
Bana Kelime Yapma----->Aynı şeyler bir daha olmaz gülüm olmaz,Boş bikaç kelimeyle şu koca gön...
Ben Seni Sevemedim---->Ben seni sevemedim,sen beni sevemdin yar denedik olmadı yar seninle ol..
Bilmem---->Gözlerin bakmıyor çok uzaklaştın neden bilmem,eğer bir gün ayrılırsan sana günahımı....
Mor Yazma---->Kaldım şehirlerde sen bana kızma hem haber edemezsem moralini bozma.....
Senin---->Yoksa senin gözlerinmi aldı durmadan yakıp giden yılları yüzümden.....
Senin Gibi Olsun(Rakı)---->Of of usandım yardan,of of çıksan hayatımdan,of of usandım rakıdan...
Ver O Güzel Gözlerinden Birini---->Ver o güzel gözlerinden birini takayım gönlüme bak o zaman....
Yanıma Yataydı--->Gözyaşlarım içime içime akardı o buna aldırmadan keyfine bakardı istediğim yalnız bir yanıma yataydı,HHiçbişey yapmasada elimi tutaydı.....
slayter
SüperModeratörr

SüperModeratörr
slayter

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 5[*****]

Umut şarkıLarı... Empty
MesajKonu: Geri: Umut şarkıLarı...   Umut şarkıLarı... EmptyCuma Haz. 26, 2009 9:44 pm

saoL dnLemicem ama
green.day
Süper Moderatör

Süper Moderatör
green.day

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

Umut şarkıLarı... Empty
MesajKonu: Geri: Umut şarkıLarı...   Umut şarkıLarı... EmptyPtsi Haz. 29, 2009 11:47 am

bişi deil ama dinlemenizi tavsiye ederim ama beğenmiceksiniz...Bazıları öle diyoda...

Umut şarkıLarı...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Umut Kaya Kim?
» Umut Kaya ResimLeri....
» AnKeti Oylmadan öNCE ŞARkIlARI dinLeyİN..ONE STOP CLOSER