Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc Net

PC NET / Pc Teknolojisinin Yer Altı Dünyası..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack

3 posters
YazarMesaj
кємaLiSт_08
AsTeğmen
AsTeğmen
кємaLiSт_08

Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack Empty
MesajKonu: Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack   Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 7:45 pm

Uzun uzun anlattığıma bakmayın aslında çok basit bişey ama ayrıntılı yazdım...

Selamlar prorat programı defalarca verildi açıklandı anlatıldı. sanırım bilmeyeniniz yokdur. Ancak en basit bir antivirüs programı bile prorat programının çalışmasına izin vermez. Fakat antivirüsü atlatıp bilgisayar ele geçirilebilirse bir hackerin bilgisayara yapabileceği hemen herşeyi yapar ve insanı heyecanlandırır O yüzden prorat bu işe yeni başlayanların kullanacağı ideal bir programdır.

Programın antivirüslere yakalanma dışında bir dier sorunu ise yerel ip lerde çalışmasıdır. Yani önceleri programı kablo ile bağlı iki bilgisayardan birine yükleyerek test etmişdim ama internet üzerinden bilgisayarın ip sini bulmak,açık portlarını belirlemek karışık bir iş olduu için becerememiştim.yeni başlayan birisi için gerçekten çok karışık gelmişti ama sorunu Hamachi adlı programla çözdüm

Hamachi programı iki bilgisayar arasında internet üzerinden yerel ağa bağlantısı oluşturuyor ve bu sayede kabloyla bağlıymış gibi isdediğinizi yapabiliyorsunuz(oyun,dosya transferi vb..) Ve bu işlemi inanamayacağınız kadar kolay bir şekilde hallediyor. Sadece iki bilgisayarada yüklüyorsunuz. Birinde ağ oluştur deyip kullanıcı adı ve parola oluşturuyor,diğerinde ise ağa bağlan deyip kullanıcı adı ve parolayı yazıyorsunuz.

Şimdi ben bu olayı şu şekilde yaptım. Birkaç tane oyun sidisi,bir flash disk içinde hamachi programı ve prorat serverini alarak arkadaşımın evine gittim ve iki bilgisayar arasında internetten netwörk kurarak bu oyunları oynayabileceğimizi söyledim ve kabul etti. Bilgisayardan fazla anlamadığı için antivirüsü gözünün önünde sildim ve ne olduğunu bile bilmiyordu. daha sonra prorat serverini ve hamachi programını kurup evime gittm. kendi bilgisayarımdan hamachi programını açtığım zaman arkadaş çevrimiçiydi ve ip si hamachi programında kullanıcı ismi olarak görünüyordu.Proratı çalışdırdım. Hamachiden ip numarasını alıp prorat a yapıştırdım ve anında bağlandı.
slayter
SüperModeratörr

SüperModeratörr
slayter

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 5[*****]

MesajKonu: Geri: Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack   Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 9:14 pm

(y)
green.day
Süper Moderatör

Süper Moderatör
green.day

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

MesajKonu: Geri: Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack   Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack EmptyPaz Haz. 21, 2009 7:53 pm

Açıkcası Pek Bişey anlayamadım (bende sorun var heralde nedense hep bir ben xd)..Ama SaoL

Prorat Ve Hamachİ İle Pc Hack
1 sayfadaki 1 sayfası