Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc Net

PC NET / Pc Teknolojisinin Yer Altı Dünyası..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

*..FENERßAHÇE ACIßADEM..*

2 posters
YazarMesaj
qüLcan*
AsTeğmen
AsTeğmen
qüLcan*

*..FENERßAHÇE ACIßADEM..* Empty
MesajKonu: *..FENERßAHÇE ACIßADEM..*   *..FENERßAHÇE ACIßADEM..* EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 8:24 pm

*_Alice Blom Fenerbahçe Acıbadem’de

Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız kadrosuna bir yıldızı daha kattı. Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu Toplantı Odası'nda Hollanda Milli Takımı'nın oyuncusu Alice Blom ile yapılan imza törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ile Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar da katıldı. 1980 doğumlu voleybolcu, Carnaghi Villa Cortese ekibinden Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımıza geldi.

İmza töreninde Acıbadem Sağlık Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Aydınlar, "Son transferimizi de bugün gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Alice Blom, 4 numara mevkiinde oynayan çok yetenekli bir voleybolcu. Çok iyi bir transfer yaptığımıza inanıyorum. Yeni transferimizle birlikte kadromuz daha da güçlendi" diye konuştu.

Fenerbahçe Spor Kulübü Genel Sekreteri Vedat Olcay ise "Fazla söze gerek yok. Fenerbahçe Acıbadem Bayan Voleybol Takımımız üstüste transferlerle güçlü bir kadro oluşturuyor. Yeni transferimizin de takımımıza hayırlı olmasını diliyorum" diye konuştu.

Alice Blom ise "Fenerbahçe Acıbadem'i geçtiğimiz yıl takip ettim. Burada bulunmaktan çok mutluyum. Takım hakkında ve oyuncular hakkında bilgi sahibiyim. Türkiye'de voleybol üst düzey seviyede oynanıyor" diye konuştu.

*..FENERßAHÇE ACIßADEM..* 2009-06-18_vol1*..FENERßAHÇE ACIßADEM..* 2009-06-18_vol4
Lineage
AdministratoR

AdministratoR
Lineage

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

*..FENERßAHÇE ACIßADEM..* Empty
MesajKonu: Geri: *..FENERßAHÇE ACIßADEM..*   *..FENERßAHÇE ACIßADEM..* EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 9:12 pm

bn bu haberi daha önce paylaşmıştım...

*..FENERßAHÇE ACIßADEM..*
1 sayfadaki 1 sayfası