Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Hoşgelsın sevgili misafir...Daha keyifli vakıtler geçırmek istiyorsan lütfen üye ol..

Hadi beklıyoruz.......!!!
Pc Net
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Pc Net

PC NET / Pc Teknolojisinin Yer Altı Dünyası..

AnasayfaGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Prison Break

3 posters
YazarMesaj
green.day
Süper Moderatör

Süper Moderatör
green.day

DİKKAT !!!!!
UYARI PUANINIZ: 0

Prison Break Empty
MesajKonu: Prison Break   Prison Break EmptyPerş. Haz. 18, 2009 7:28 pm

PRISON BREAK aksiyon dolu dördüncü sezonuna girerken televizyon tarihinin en büyük firar serüveni devam ediyor.
Cehennemden farksız Panama cezaevi Sona'dan kaçmayı başaran kardeşler MICHAEL SCOFIELD (Wentworth Miller) ve LINCOLN BURROWS (Dominic Purcell), hayatlarını mahveden Şirket adındaki karanlık örgüt karşısında adaletin peşindedirler. Şirket, Michael'ın sevdiği kadın DR. SARA TANCREDI'nin (Sarah Wayne Callies) ölümünden de sorumludur.
İntikam peşinde koşan Michael, kendini Los Angeles'ta bulur. Orada Şirket ajanı GRETCHEN / SUSAN B. ANTHONY'nin (Jodi Lyn O'Keefe) Sara'nın hâlâ hayatta olduğunu söylemesi üzerine dünyası alt üst olacaktır. Gerçekten özgür kalabilmek için ne yapmaları gerektiğini fark eden Michael ve Lincoln, Sara'yı bulmaya ve örgütün kara kaplı defterini çalarak Şirket'i çökertmeye karar verirler. İç Güvenlik Bakanlığı ajanı DON SELF'in (Michael Rapaport) de yardımlarıyla bu görevi yerine getirmek üzere tanıdık yüzleri bir araya toplarlar: MAHONE (William Fichtner), SUCRE (Amaury Nolasco), BELLICK (Wade Williams) ve bilgisayar uzmanı ROLAND GLENN (James Hiroyuki Liao).
Ne yazık ki kardeşlerin bir yandan da Şirket'in tetikçisi WYATT'tan (Cress Williams) kaçmaları ve serbest kalan T-BAG'i (Robert Knepper) bulmaları gerekmektedir. Önlerindeki en büyük zorluğu aşmalarında onlara yardım edecek hayatî ipuçları, bunun henüz farkında olmayan T-BAG'in elindedir. Michael ve Lincoln, çok geçmeden bir binadan kaçmaktan daha zor olan tek şeyin, bir binaya girmek olduğunu göreceklerdir.
PRISON BREAK, Twentieth Century Fox Television işbirliğiyle gerçekleştirilmiş bir Adelstein-Parouse Production yapımıdır. Yapımcılar, Paul T. Scheuring, Matt Olmstead, Kevin Hooks, Marty Adelstein, Dawn Parouse, Neal Moritz and Brett Ratner’dır.

Prison Break İntikam sezonunu izlemek isterseniz CNBC-e'de Pazar 22.00'da.... Tavsiyemdir...Ben izliyorum...
Lineage
AdministratoR

AdministratoR
Lineage

DİKKAT !!!!!

Prison Break Empty
MesajKonu: Geri: Prison Break   Prison Break EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 5:37 pm

Çok Güzel Dizi Ben Hrnüz 8.Bölümdeyim ...
Esveterqam
MaraşeL

MaraşeL
Esveterqam

DİKKAT !!!!!

Prison Break Empty
MesajKonu: Geri: Prison Break   Prison Break EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 5:39 pm

Harika bir filmmm tek kelimeyle..GEçen ATV'de yayımladılar.Ama en heycanlı yerinde bitirdiler anlamadım.Bölüm bölüm herhalde..sağolasın..
green.day
Süper Moderatör

Süper Moderatör
green.day

DİKKAT !!!!!

Prison Break Empty
MesajKonu: Geri: Prison Break   Prison Break EmptyC.tesi Haz. 20, 2009 9:43 pm

CNBC-e de daha önde gidiyor ben ordan izliyorum

Prison Break
1 sayfadaki 1 sayfası